Modern Yatak Odası Dekorasyonu İçin 6 Yatak Odası Önerisi
Blog

Modern Yatak Odası Dekorasyonu İçin 6 Yatak Odası Önerisi

2022’nin gelmesi ile evin diğer odalarında olduğu gibi yatak odalarında yenilikler yapılmaya başlanmıştır. Yapılan yenilikler yatak odasının duvarlarından halının desenlerine kadar her parçayı etkilemiştir. 2022 yatak odası dekorasyonu yatak odası modellerini de etkilemiştir. Modellerde kullanılan renklerden iskeletin yapısına yatak tasarımından karyola ayaklarına kadar her detay baştan yaratılmıştır. Aşağıda 2022 yılında gelen değişiklikler baz alınarak üretilen birkaç yatak odası takımı yer almaktadır. Bu takımlar arasından evinize ve karakterinize en uygun olanı seçebilir ve yatak odanızı yeni yıla özgü dekore edebilirsiniz. Takımlarda yer alan karyola modellerinin her biri sizlerin sağlığınızı korumak amacı ile ergonomik şekilde üretilmiştir.

Eco Hermes Yatak Odası Takımı

Eco Hermes Yatak Odası Takımı

Eco Hermes Yatak Odası Takımı sayesinde yatak odalarınızda daha önce görmediğiniz bir şıklık ortaya koyabilirsiniz. Yatak başı hoş görünmesi amacı ile geniş bir yapıya sahiptir. Yatak başının komodinler ile birleştiği kısımlarda sarı renk aydınlatmalar kullanılmıştır. Bu aydınlatmalar yatak odalarınız için otantik bir görünümün simgesidir. Sarı aydınlatmaların şifonyerin ve komodinin ayaklarında kullanılan gold ile bir uyum oluşturduğu görülmektedir. Yatak başında kadife tarzı bir kumaşa yer verilmiştir. Bu kumaş karyolanın şık görünmesini sağlamaktadır. Modelde yer alan komodin kısa bir boya sahiptir. Komodinin ön tarafında tek tutma kulpuna sahip bir çekmece bulunmaktadır. Takıma bir adet de kare şifonyer aynası eşlik etmektedir.

Gucci Yatak Odası Takımı

Gucci Yatak Odası Takımı estetik görünümünü özgün geometrik şekillerinden almaktadır. Takımda, abartılı olmayan gold geçişler hâkimdir. 6 kapağı olan kıyafet dolabının 4 kapağı ayna ile çevrelenmiştir. Aynanın tam ortasından minimal bir çizgi geçmektedir. Yakın zamanların en fütüristik çalışmaları arasında yer alan bu takım sayesinde yatak odalarınızda vakit geçirmek isteyeceksiniz. Takımın her bir mobilyası keskin geçişlerden uzaklaştırılmış ve yuvarlak kıvrımlara dönüştürülmüştür. Takım içerisinde yer alan yatak, ergonomik tasarımı sayesinde adından söz ettirmektedir. Gucci model arasında yer alan şifonyer, 3 çekmeceden oluşmaktadır. Bu çekmecelerin desenleri ile şifonyerin yuvarlak ayaklarında kullanılan renkler aynı tondadır. Şifonyeri bir adet kare ayna tamamlamaktadır.

Hermes Yatak Odası Takımı

Kahve ve ahşap tonlarını bir araya getiren Hermes Yatak Odası Takımı sayesinde doğal bir görünüm ortaya koyabilirsiniz. Takım içerisinde Hermes karyola, Hermes şifonyer, Hermes şifonyer aynası ve 2 adet Hermes komodin yer almaktadır. Bu malzemelerin her birinde gold geçişlere yer verilmiştir. Hem komodinin hem de şifonyerin üst kısmı ahşap tabaka ile kaplanmıştır. Bu sayede üst kısımları nemli bir bez yardımı ile kısa sürede temizleyebilirsiniz. Modelin şifonyerinde iki çekmece yer almakta iken komodinde bir çekmece vardır.

Krem Yatak Odası Takımı

Krem Yatak Odası Takımı

Krem Yatak Odası Takımı sayesinde yatak odalarınız için yeni bir soluk getirebilirsiniz. Ürün oldukça hoş bir görünüme sahiptir. Ürünün kenar kısımlarında kapitone detaylara yer verilmiştir. Krem tonlarının ağırlıklı olarak yer verildiği ürünü hem geniş odalarınızda hem de dar odalarınızda kullanabilirsiniz. Ürünü dar odalarınızda kullanarak odanızın normalden daha büyük görünmesine sebep olabilirsiniz. Odanıza ferah bir hava katacak bu modelde silver detaylar hâkimdir. Silverin büyülü dünyasına her uykudan önce tanık olmak ister iseniz bu modeli satın alabilirsiniz.

Prada Yatak Odası Takımı

Prada Yatak Odası Takımı odalarınıza yeni bir stil kazandırmak amacı ile üretilmiştir. Model içerisinde yer alan her bir parçanın estetiği için özel olarak düşünülmüştür. Parçalar ayak kısımlarından tepe kısımlarına kadar ince detaylar ile süslenmiştir. Koyu bir renge sahip olan bu takımı geniş odalarınız için satın alabilirsiniz. Geniş odaların gereksiz açıklıklarını kapatmak üzere bu takımı kullanabilirsiniz. Takımda ahşap tonlar kullanılarak doğal bir aura yaratılmaya çalışılmıştır. Takımın ayna kısmında ise gold bir çerçeveye yer verilmiştir.

Prada Stil Yatak Odası Takımı

Açık tonları koyu tonlar ile bir araya getirerek sizlere sunan Prada Stil Yatak Odası Takımı sayesinde odalarınızı güzelleştirebilirsiniz. Yatak odanıza koyacağınız bu takım yalnızca yatak odanızı güzelleştirmemekte aynı zamanda evin diğer odalarına da etki etmektedir. Zarafeti ile adından söz ettiren takımın yatağı, insan anatomisine uygun olarak tasarlanmıştır. Takımda yer alan şifonyer ve komodin kolay uykuya dalabilmeniz amacı ile sadedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.