Blog

Misafirlerinizle Sohbetlerinizi Güzelleştirecek Yaşam Odası Modelleri

Yaşam odaları aile bireyleri ile ya da misafirler ile kaliteli vakit geçirmek için idealdir. Arkadaşlarla yapılan keyifli sohbetler bu odaların içerisinde daha neşeli hale gelmektedir. Odaların içerisinde yemen yenebilmekte ya da televizyon izlenebilmektedir. Bu kadar sık vakit geçirilen alanlarda kullanılan yemek takımlarının konforlu olması gerekmektedir. Yemek takımlarında yer verilen sandalyelerin süngeri ve iskeleti iyi tasarlanmış olmalıdır. Odalarınızın büyüleyici bir atmosfere kavuşabilmesi için bu alanlarda kullandığınız duvar ünitelerinizi de dikkatli seçmelisiniz. Ünitelerin 2022 sezonuna uygun tasarlanmış olması, sohbetlerinizin güzelliğini artıracaktır. Aşağıda birbirinden farklı stillere sahip yaşam odası modelleri yer almaktadır. Bu modellerden yola çıkarak benzersiz bir oda dizaynına imza atabilirsiniz.

Asos Yaşam Odası Takımı

Asos Yaşam Odası Takımı

Asos Yaşam Odası Takımı mat siyah sandalyeler, ahşap bir masa ve şık duvar ünitesi ile benzersiz bir uyuma sahiptir. Takımda bulunan şifonyer, keskin geçişlerden uzak bir tabla bulundurmaktadır. Takımın aynası, şifonyere uyum sağlaması açısından oval şeklide tasarlanmıştır. Aynanın kenarlarında ahşap bir çerçeve yer almaktadır. Şifonyerde 5 adet ayak kullanılmış olup dengeli bir sistem söz konusudur. Şifonyerin ön tarafında iki adet çekmece ve iki adet kapaklı bölmeye yer verilmiştir. Takımın yemek masası, geniş ailelere hitap etmektedir. Masanın rengi ile uyumlu sandalye ayakları, estetik bir görünüm yakalamıştır. Takımı açık renk duvarlara sahip bir odanızda kullanabilirsiniz. Takımın sandalyelerinde belirli HR değerinde süngerlere yer verilmiştir. Bu değer rahatlık açısından önemli bir kriterdir.

Gucci Yaşam Odası Takımı

Gucci Oturma Grubu ile hoş bir uyum yakalayacak olan Gucci Yaşam Odası Takımı evlerinizi süslemeniz için idealdir. Takımda yer verilen sandalyeler estetik kol koyma alanına ve sırt detayına sahiptir. Takımın hem masasında hem de sandalyelerinde krem tonları yer almaktadır. Sandalyelerin ayak kısımları ince bir tasarıma sahiptir. Bu ince tasarım yalnızca sandalye ayaklarında değil şifonyer ayaklarında da kullanılmıştır. Masanın üst tablasında ve ayağında ince şerit halinde gold detaya yer verilmiştir. Bu detay 2022 yaşam odaları için sık kullanılmaktadır. Eğer odanız dar ise ve bu odanızı olduğundan daha geniş göstermek istiyor iseniz Gucci takım sahibi olabilirsiniz.

Hermes Yaşam Odası Takımı

Mat siyahın kusursuz görünümünü bünyesinde taşıyan Hermes Yaşam Odası Takımı odalarınıza asillik katacaktır. Takımda siyahı tamamlayan iki renk kahve ve sarıdır. Sarı rengi özellikle ayakların uç kısımlarında ve masanın kenar kısmında kullanılmıştır. Kahve tonunu ise şifonyerin üst tabakasında görebilirsiniz. Kolay temizlenme yapısına sahip olan bu mobilyalar, kullanım kolaylığı bakımından sizlere iyi gelecektir. Masanın üst kısmında cam detaylar yer almaktadır. Bu modeli mermer detaylı bir tablo ya da bir kilim ile kullanabilirsiniz.

Prada Yaşam Odası Takımı

Minimal desenler ile donatılan bu takımda klasik bir stil göze çarpmaktadır. Diğer modellerden çok daha iddialı bir tasarıma sahip olan Prada Yaşam Odası Takımı keskin geçişlere sahiptir. Takımın aynası, eş kenarlara sahip bir şekilden elde edilmiştir. Aynanın çevresinde 2022’nin popüler rengi olan altın geçişlere yer verilmiştir. Takımda yer alan şifonyer, mat siyah ile kaplanmış ve ahşap ayaklar ile yumuşatılmıştır. Takımda yer alan sandalyelerde kadife bir kumaş kullanılmıştır. Bu sayede yumuşacık sandalyelere oturarak yemek yiyebilir ya da sohbet edebilirsiniz. Sandalyelerin sırt kısmı ergonomik olması açısından açık olarak üretilmiştir.

Prada Beyaz Yaşam Odası Takımı

Prada Beyaz Yaşam Odası Takımı

Prada Siyah modelin farklı bir rengine sahip olan bu model, sizleri aldığınıza pişman etmeyecektir. Modelde yer alan sandalyeler hem dizayn olarak hem de rahatlık yönünden oldukça avantajlıdır. Prada Beyaz Yaşam Odası Takımı ile odalarınızı iç açıcı gösterebilirsiniz. Sandalyelerin, masanın, şifonyerin ayaklarında ahşap renk kullanılmıştır. Bu durum takımın daha doğal görünmesine neden olmaktadır. Eğer yaşam odalarınızı sadelik ve güzellik ile bir arada dekore etmek ister iseniz bu takım tam size göredir.

Asos Kahve Yaşam Odası Takımı

Asos Kahve Yaşam Odası Takımı ile hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz. Estetik renk geçişlerini başarılı bir şekilde yapan bu takım, sizleri kendine hayran bırakacaktır. Alışılmışın dışında masa tasarımı, iki farklı renkte sandalye tarzı ve yuvarlak şifonyeri ile bu modeli çok seveceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir