Blog

Estetik Tasarımlara Sahip 6 Koltuk Takımı

Koltuk takımları özellikle oturma gruplarının incisi olarak bilinmektedir. Bu nedenle koltuk takımı seçiminde dikkatli olunmalı ve hemen karar verilmemelidir. Tarzı ve stili ile adından söz ettiren klasik modellerden duruşu ile göz kamaştıran modern stillere kadar pek çok koltuk takımı evlerinizi süslemek için üretilmiştir. Koltuk tasarımlarında yer alan estetiğin yanı sıra koltukların ergonomik olarak da değerlendirilmesi gerekmektedir. Koltuklarda ve berjerlerde kullanılan süngerler kalın olmalı ve yumuşak kumaşlardan üretilmelidir. Aile üyelerinizin ya da misafirlerinizin rahat etmesi amacıyla rahat bir şekilde oturabileceği koltuk modellerine aşağıda yer verilmiştir. Bu modellerden yola çıkarak odalarınızı estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Modellerin her birinde özgün bir tarz açığa vurulmuştur.

Asos Koltuk Takımı

Asos Koltuk Takımı

Bitkilerin doğal görünümü ile hoş bir kombin yakalayan bu modelde ahşap detaylara yer verilmiştir. Asos Koltuk Takımı sayesinde konforu elden bırakmadan estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Asos modelin kendine özel renk geçişleri, sizleri hayran edecektir. Koltukların birinde siyahın diğerinde ise beyazın yer aldığı bu takım zıtlıkların mükemmel uyumunu yansıtmaktadır. Kanepelerin yanında iki adet tekli koltuk kullanılarak geniş ailelere hitap edilmiştir. Takım içerisinde bir adet yan sehpa ve bir adet de orta sehpa yer almaktadır. Yan sehpa ve orta sehpa bütünü ile ahşaptan oluşmaktadır. Takımın kanepe ve koltuklarında kol detayları süngerler ile güçlendirilmiştir.

Fendi Koltuk Takımı

Dikkat çekici altın detayları ahşap ile bir araya getiren bu ürünü salonlarınızda rahatça kullanabilirsiniz. Üründe hem altın hem de ahşap olması iki farklı stili bir arada yansıtmasını sağlamaktadır. Altın renk, şıklığın ve güzelliğin sembolü olarak görülmektedir. Ahşap geçişler ise doğal bir aura ortaya koymaktadır. Üründe iki farklı kumaştan yararlanılmıştır. Bu kumaşlardan biri koyu renk ile çevrelenmiş olup mobilyaların arka kısımlarında kullanılmıştır. Diğer kumaş ise mobilyaların iç tarafını kaplamıştır. Fendi Koltuk Takımı sayesinde evinizde sıra dışı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Fendi orta sehpa tasarımı, sizleri kendisine hayran bırakacak türdendir. Kanepelerin ayaklarında düz bir geçişten ziyade oval şekiller kullanılmıştır. Berjerin ayaklarında ise örümcek bir tasarım yer almaktadır.

Gucci Koltuk Takımı

Kadife kumaşın şıklığını kanepelerin yüzeyine taşıyan bu model, sizleri aldığınıza pişman etmeyecek türdendir. Gucci Koltuk Takımı ile evlerinizde yeni bir auraya yelken açabilirsiniz. Oturdukça derine inen süngerler, yumuşak kol koyma kısımları ve boya uygun kanepe boyutları ile Gucci modele hayran kalacaksınız. Takım yalnızca rahat olmakla kalmamakta aynı zamanda şıklığı da yansıtmaktadır. Takımda yer alan her bir parça altın renk ile çevrelenmiştir. Bu renk geçişleri ayak kısımlarına da yansımıştır. Ayak boyu yerden yüksekte olan bu takım kolay bir temizlik olanağı sunmaktadır. Parkelerinizi temizler iken kanepelerinizi kenara çekmeye gerek duymazsınız.

Mat Siyah Koltuk Takımı

Asilliğin ve zarafetin sembolü haline gelen mat siyah, bu takımda kendini göstermektedir. Mat Siyah Koltuk Takımı sayesinde oturma odalarınıza yeni bir nefes katabilirsiniz. Odalarınızın açık renk duvarları ile kolay uyum sağlayan bu model, sizleri büyülü bir yolculuğa çıkarmaktadır. Modelde hem geleneksel çağın inceliklerine değinilmiş hem de modern çağın son yeniliklerinden esinlenilmiştir. Bu takımı satın alarak evlerinizin ihtişamını artırabilirsiniz.

Krem Gümüş Koltuk Takımı

Krem Gümüş Koltuk Takımı farklı tasarımlara ev sahipliği yapmaktadır. Takım içerisinde yer alan her bir parça özel olarak düşünülmüştür. Takımın minderleri krem rengine sahiptir. Takımın sehpasında ve kenar kısımlarında ise gümüş geçitlere yer verilmiştir. Gümüşün kararında kullanımı, takımı zarif göstermektedir. Bu takıma sahip olarak evlerinizi hem daha aydınlık hem de daha hoş gösterebilirsiniz. Takımda yer alan şifonyer, ahşap malzemelerden imal edilmiştir. Bu sayede doğal görünüm evinizle bütünleşebilmektedir.

Hermes Koltuk Takımı

Hermes Koltuk Takımı

Siyah, kahve ve beyaz üçlemesini içeren bu takım sizleri huzurlu bir dünyaya sürükleyecektir. Takım içerisinde her alan parçaların her biri özel bir ambiyansa sahiptir. Hermes Koltuk Takımı ile evlerinizi ferah ve çok daha aydınlık gösterebilirsiniz. Evinize giren insanlar, bu takımın pozitif enerjisinden etkilenecek ve daha huzurlu hissedecektir. Takımı oturma odanızda yer alan açık renk duvarlarınız ile kullanabilir ya da duvarınıza mermer desenli duvar kâğıdı ekleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir