İddialı Tasarımlara Ev Sahipliği Yapan Sehpa Modelleri ile Tanışın
Blog

İddialı Tasarımlara Ev Sahipliği Yapan Sehpa Modelleri ile Tanışın

Sehpalar salonların vazgeçilmez mobilyaları arasında yer almaktadır. Yalnızca salonların değil aynı zamanda misafir odası, yaşam odası ve yemek odası gibi alanların da bir parçası olan sehpalar oldukça önemlidir. Dekorasyon konusunda adından sıkça söz ettiren sehpalar genel olarak iki farklı türe ayrılmaktadır. Bu türlerden biri orta sehpa olarak geçmekte iken diğer yan sehpa şeklinde bilinmektedir. Yan sehpalar genel olarak kanepe, koltuk ve berjerlerin kenar kısımlarında kullanılmaktadır. Orta sehpaların ise sıklıkla odanın tam ortasında kullanıldığı görülmektedir. Hem köşe takımları ile hem de oturma grupları ile hoş bir kombin ortaya çıkaran orta sehpalarda kullanışlı bir tasarım söz konusudur. Genel olarak geniş bir çapa sahip olan orta sehpalar farklı pek çok ürünü taşıyabilecek dayanıma sahiptir. Aşağıda iddialı tasarımları ile göz kamaştıracak 6 farklı sehpa modeli yer almaktadır. Bu sehpa modellerinin özelliklerini inceleyerek kanepeleriniz ile en uyumlu olacak modele kısa sürede karar verebilirsiniz.

Gucci Model Orta Sehpa

Gucci Model Orta Sehpa

Geniş bir tablaya ev sahipliği yapan Gucci, evlerinizi şımartmak amacı ile tasarlanmış bir orta sehpadır. Dayanıklı yapısı ile farklı pek çok ürünü taşıyabilecek bu model, mermer desenleri ile göz kamaştırmaktadır. Modelin modern görünümü sayesinde modern koltuk takımları ile bir arada kullanılabileceği görülmektedir. Evlerinize 2022 yeniliklerini orta sehpanız sayesinde taşımak ister iseniz Gucci Model Orta Sehpa tercihinde bulunabilirsiniz. Modelde altın renk ayaklar, yuvarlak bir tasarıma sahiptir. Ayaklarda kullanılan rengin aynısı tablanın kenar kısmında da yer almaktadır. Tek kademeden oluşan modelde tabla üstü dışında bir alan bulunmamaktadır.

Kiton Model Orta Sehpa

Asil bir görünüm ortaya koymanızı sağlayacak siyah renk, oturma gruplarında olduğu gibi orta sehpalarda da kendini göstermektedir. Kiton, siyah rengi en iddialı şekilde taşıyan orta sehpalardan biridir. İki kademeden oluşan bu sehpanın hem alt hem de üst bölmesi kullanılabilmektedir. Üst bölmesinde ayna görünümü yer alır iken alt bölmesinde mat bir görünüm göze çarpmaktadır. Modelin alt kısmını kitaplarınızı koymak için rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Üst kısmında ise ufak çaplı saksılarınızı barındırabilirsiniz. Kiton Model Orta Sehpa sayesinde estetik bir salon dekorasyonuna kavuşacaksınız.

Prada Model Yan Sehpa

Yan sehpalar kanepelerde oturan insanlar için büyük bir kolaylık sunmaktadır. Yan sehpalar sayesinde insanlar yerlerinden kalkmadan bir şeyler yiyip içebilmektedir. Bu sehpalar aynı zamanda şık ve estetik bir oda dekorasyonu ortaya koymaktadır. Prada Model Yan Sehpa sayesinde şık bir odaya sahip olmanız an meselesidir. Modelin tablasının kenarları bütünü ile altın renktedir. Modelin ayak kısımlarında altın uçlar göze çarpmaktadır. Üç küçük sehpadan oluşan bu modeli kalabalık arkadaş gruplarınız için kullanabilirsiniz.

Prada Model Orta Sehpa

Prada Model Orta Sehpa

Prada model ile siyahın güzelliğini en derinlerinizde hissedeceksiniz. Görkemli bir tablaya sahip olan bu model, ahşap ayakları sayesinde oda dekorasyonunuzu yumuşatmayı amaçlamaktadır. Modelin tablalarının kenarlarında minimal geçişlere yer verilmiştir. Modelin geniş yapısı sayesinde kalabalık gruplar için kullanışlı olduğu görülmektedir. Prada Model Orta Sehpa sayesinde aradığınız rahatlığa kısa sürede erişeceksiniz. Modeli modern oturma gruplarınız ya da modern köşe takımlarınız ile bir arada kullanabilirsiniz.

Asos Model Orta Sehpa

Adından söz ettirecek bu kullanışlı parça, dayanıklı ayaklara sahiptir. Modelin tamamında ahşap ham maddelerden yararlanılmıştır. Model iki kademeden oluşmakta olup alt kademesi depo görevi görmektedir. Kısa sürede bulmak isteyebileceğiniz kitap, kalem, saat gibi eşyalarınızı alt kademeye yerleştirebilirsiniz. Üst kademede ise saksı, dekoratif ürün ve biblolarınızı kullanabilirsiniz. Yuvarlak bir tasarıma sahip olan Asos Model Orta Sehpa sayesinde aradığınız doğal atmosferi evlerinize kadar taşıyabilirsiniz. Modelde yer alan her bir parça birinci sınıf kaliteye sahiptir. Bu nedenle modeli uzun yıllar kullanmanız mümkündür.

Golf Model Yan Sehpa

Hardal rengi ve çizgili ayakları sayesinde en özgün tasarımlı orta sehpa seçilmeye aday olan bu ürün, oldukça dikkat çekicidir. Modelin gövdesinde yuvarlak bir tasarım söz konusudur. Modelin 4 adet ayağı bulunmaktadır. Golf Model Yan Sehpa sayesinde odalarınıza canlı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Sizler için dinamik bir ortam yaratma amacı taşıyan bu ürün sayesinde misafirlerinizin ve aile bireylerinizin beğenisini kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.