Blog

Konfor ve Şıklığın Bir Arada Kullanıldığı Yatak Odası Takımları

Yatak odaları, evlerdeki en özel alanlardır. Yatak odalarının tasarımı sırasında hassas davranılmalıdır. Yatak odası için seçilen mobilyaların hem dinlenme hem de odaklanma açısından uygun renklerde olması gerekmektedir. Yatak odası mobilyaları için estetik de son derece önemlidir. Hoş görünmeyen bir oda, insanların içini karartacak ve uyku deneyimini olumsuz hale getirecektir. Bu nedenle yatak odası tasarımı yapılır iken bir bütünlük oluşturulduğundan emin olmalısınız. Renkler ve desenler arasında yakalanan ahenk, odalarınıza ayrı bir güzellik katacaktır. Yatak odası mobilyaları tek tek alınabileceği gibi takım halinde de alınabilmektedir. Takım halinde alınan mobilyalar birbiri ile uyumlu bir tasarım ortaya koydukları için daha avantajlıdır. Bu nedenle eğer yatak odanızı yeni baştan tasarlıyor iseniz ya da yeni evlendi iseniz yatak odası takımı almanız daha iyi olacaktır. Aşağıda 2022 yılına ait tasarlanan bazı popüler modeller bulunmaktadır. Bu modeller arasından zevkinize en uygun olanı seçebilir ve aradığınız kombini ortaya koyabilirsiniz.

Eco Hermes Model Yatak Odası Takımı

Eco Hermes Model Yatak Odası Takımı

Şıklık ve zarafetin bir araya gelmesi sayesinde mükemmel mobilyalar ortaya çıkmaktadır. Bu mobilyalar arasında Eco Hermes Model Yatak Odası Takımı da bulunmaktadır. Aradığınız görsel şöleni size sunar iken aynı zamanda rahat bir uykunun da garantisini veren bu model sayesinde yatak odalarınızdan çıkmak istemeyeceksiniz. Bazasından şifonyerine kadar pek çok parçası oldukça kullanışlı olan bu takım, altın renk ayaklara sahiptir. Takıma ait her bir parçada örümcek ayaklarına benzeyen bir ayak tasarımı yer almaktadır. Ayaklarda kullanılan rengin aynısı tutma kulplarında da bulunmaktadır. Modelin ince çizgilerden oluşan gardırobu, çağın esintileri ile hazırlanmıştır.

Gucci Model Yatak Odası Takımı

Gece lambası aydınlatmaları, minimal desenleri ve yuvarlak ayak tasarımı sayesinde dikkatleri üzerine çeken bu model her eve uygun bir dekorasyona sahiptir. Baza başlığında mermer desenlerin hüküm sürdüğü bu model sayesinde aradığınız doğal görünümü yatak odalarınıza taşıyabilirsiniz. İddialı tasarımı sayesinde misafirlerinize göstermek isteyeceğiniz bu üründe ince şeritler halinde gold renginden yararlanılmıştır. Komodinin çevresinden gardırobun orta kısmına kadar pek çok alan gold renginden nasibini almıştır. Goldun kullanıldığı alt ton ise beyazdır. Beyazın dinlendirici etkisi bu modelde sıkça karşımıza çıkmaktadır. Eğer yatak odalarınızda şıklığı elden bırakmadan istediğiniz kadar dinlenmek amacında iseniz Gucci Model Yatak Odası Takımı tam size göredir.

Hermes Model Yatak Odası Takımı

Hermes Model Yatak Odası Takımı

Zamanın çok ötesinde eşsiz bir tasarıma ev sahipliği yapan bu model göz kamaştırıcı görünümü ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ürünün her detayında kendine has bir tasarım fikri görebilirsiniz. Baza başlığında kullanılan ahşap, komodinin ve gardırobun üst kısmına da yansıtılmıştır. Geniş hacme sahip gardırobunun ayna kısmı altın renk ile çevrelenmiştir. Bu sayede şık bir dekorasyon ortaya çıkmıştır. Modelin komodin ya da bazasında altın detayı bulunmamaktadır. Baza başlığı geniş bir tasarıma sahip olan Hermes Model Yatak Odası Takımı gece lambaları içermektedir.

Prada Model Yatak Odası Takımı

Doğal renk geçişleri sayesinde zarif bir yatak odası tasarımı ortaya çıkaran bu ürün, sizlere huzurlu dakikalar sunacaktır. Ürünün portatif komodini doğal ahşap ayaklara sahiptir. Ürüne ait üç çekmeceli şifonyerde de ahşap ayaklar göze çarpmaktadır. Uyku kaliteniz artırma hedefinde olan bu tasarımda koyu renklerden yararlanılmıştır. Geniş boyutlu gardırobunda boy aynası bulunan Prada Model Yatak Odası Takımı abartılı olmayan ışıltılı geçişlere sahiptir. Bu geçişler en çok şifonyerin aynasında göze çarpmaktadır.

Prada Model Beyaz Yatak Odası Takımı

Ahşap ayakları ve kullanışlı tasarımı sayesinde aradığınız yatak odasını sizlere sunacak bu takımda portatif bir komodin bulunmaktadır. Komodinin tasarımı genel olarak beyaz renkten oluşsa da ince metalik çizgiler de göze çarpmaktadır. Komodin ile aynı renge sahip gardırop, severek kullanacağınız türdendir. Prada Model Beyaz Yatak Odası Takımı sahibi olarak uyku kalitenizi en üst noktalara çıkarabilirsiniz.

Yatak Odası Seçiminde Konfor

Yatak odası satın alır iken şıklığın yanı sıra konfora da dikkat edilmelidir. İnsan sağlığı açısından önemli bir yere sahip olan rahat mobilyalar, oturma odası kadar yatak odalarında da kullanılmalıdır. Konforlu mobilyalara en hızlı şekilde ulaşmak isteyen insanlar yukardaki örnek mobilyalar arasından bir seçim yapabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir