Şık Ve Dekoratif Asos Koltuk Takımı
Blog

Yeniliklerle Harmanlanmış Koltuk Modelleri

Koltuk takımları yeni sezona uygun tarzları ve de birbirinden farklı renk seçenekleriyle evlerin en önemli parçalarından biri olmuştur. Kimi zaman misafirlerimizin kimi zaman ise aile bireylerimizin keyifli anlar geçirebilecekleri ve rahat oturabilecekleri koltukları seçerken çok dikkatli davranılması gerekiyor.

Aynı zamanda evlerin çok daha şık görünebilmesi içinse berjer, kanepe ve köşe takımı gibi detaylara da yer vermeye özen gösterilmesi şarttır. Peki evlerimizde kendi stilimizi nasıl yaratabiliriz? Tabii ki DStill markasının yeniliklerle harmanlanmış olan koltuk modellerini evlerinize kazandırarak… Merak edenler için işte  söz konusu markanın birbirinden güzel koltuk modelleri…

ASOS Koltuk Modeli

Trendler bilindiği gibi neredeyse her sezon değişiyor. Değişen trendlere ayak uydurmak ise oldukça maliyetli olmaktadır. Bu nedenle evlerimizi dekore ederken olabildiğince hiçbir zaman modası geçmeyen mobilya detaylarına ve renklerine yer vermek gerekiyor. Peki yeni sezonun trend koltuk takımı modelleri ve renkleri nasıl olacak? Koltuk takımları salonlar ya da oturma odalarında kullanılan ürünlerdir. Ayrıca çok büyük evlerde de mutfak ve yatak odalarında bu tür mobilyalar sıkça kullanılıyor. DStill tarafından üretilmiş olan ASOS koltuk, yeni sezon ve önümüzdeki sezonlarda da yükselen trendlerden biri olan gri ve tonlarıyla harmanlanarak hazırlanmış mükemmel bir üründür. İki üçlü koltuk ve bir tane de berjerden oluşan takımda barok grisini andıran koyu tonlarda bir renk ve üçlü koltuğun tekinde de en açık gri tonu tercih edilmiştir. Evlerini ASOS koltuk takımıyla dekore edecek olan kişiler, kendi tarzlarına hitap eden renk tonlarıyla da üretim yaptırma şansına sahiptir. Bilindiği gibi evlerde dekorasyona doğallık ve sadelik katan diğer bir önemli detay ise ahşaptır. DStill tarafından üretilmiş olan ASOS koltuk takımlarında ahşap detayları ve grinin her tonu en güzel şekilde harmanlanarak sizlere sunulmuştur. Böylece evlerinize hem doğal bir görünüm katacak hem de dekorasyonunuzu kendinize özel dizayn edebileceksiniz.

FENDİ Koltuk Modeli

Evlerimizin içerisinde en çok zaman geçirdiğimiz alan şüphesiz ki oturma odaları yani salonlardır. Kimi zaman yemek yerken kimi zaman kitap okurken kimi zaman televizyon keyfi yaparken ve kimi zaman da sevdiklerimizle zaman geçirirken en çok bu alanı kullanıyoruz. Bu nedenle oturma odalarını dekore ederken çok dikkatli davranmak şart! Çünkü zamanınızın büyük bir kısmını geçirdiğiniz oturma odaları keyifli anlarınızın tadını çıkarmanız açısından özenle hazırlanmalıdır. DStill tarafından modaya ve trendlere uygun bir şekilde tasarlanmış olan FENDİ koltuklar, konfor açısından da çok iyi bir performans sunuyor. Aynı zamanda ürün renkleri açık tonlarda tercih edildiğinden hem büyük salonlarda hem de daha küçük ve orta büyüklükteki salonlarda kullanmak için ideal ürünlerden biri olmuştur. Mobilyaların tamamında iskelet sistemi doğal malzemeler kullanılarak oluşturulmuş olup, uzun yıllar boyunca da kullanım sağlayabilmeniz için ideal hale getirilmiştir.

GUCCI Koltuk Modeli

Oturma odaları dekore edilirken kurallarınızı bir köşeye bırakın ve tamamen özgür bir stilin tadını çıkarın. Çünkü ne kadar yaratıcı fikirler üretirseniz salonunuz da o kadar güzel olacaktır. Aynı zamanda hem gözünüze hem de konforunuza hitap edecek mobilyalar, salonlarınızda kendinizi daha iyi hissetmenizi mümkün kılarken bir yandan da misafirlerinizi ağırlarken de yaşam alanlarınızda gurur duyacaksınız. Elbette ki güzel bir salon tasarımı yapmak için öncelikli olarak zevklerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Daha sonra ise seçeceğiniz mobilyaların dayanıklılıklarına dikkat etmelisiniz. Çünkü koltuk takımları ülkemiz standartlarına göre yüksek fiyatlı ürünlerdir. Bu nedenle sıkça değişim yapmak da ne yazık ki mümkün olmamaktadır. DStill tarafından üretilmiş olan GUCCI koltuklar ise sağlam iskeletinin yanı sıra dikkat çeken tasarımı ve renkleriyle de salonlara eşsiz bir güzellik katıyor. Aynı zamanda ürünlerin tamamı ekonomik fiyatlarla satışa sunulmuştur. Salonlarını daha modern hale getirmek isteyenler için en iyi seçeneklerden biri olan GUCCI koltuk takımını eminiz ki sizler de çok seveceksiniz.

Gucci Koltuk Takımı

HERMES Koltuk Takımı

Koyu renklerle bezenmiş koltuk takımlarından biri olan Hermes hem küçük hem de büyük salonlarda rahatlıkla kullanılabilecek dayanıklı mobilyalardan biridir. Öyle ki oturma odaları mevcut alanın çok iyi kullanılması gereken alanlardır. Hermes koltuk takımı, oturma odalarında çok daha konforlu bir ortam yaratmayı mümkün hale getirirken aynı zamanda da çok daha şık bir ortam oluşturmanızı da sağlayacaktır. Salonların dekorasyonunda önemli olan uygun eşyaları tercih etmekle de sınırlı kalmamalıdır. Çünkü oturma odası dekore edilirken bir stil yaratmak gerekir. Bunun için de ilk aşamada nasıl bir stile sahip olunmak istendiği belirlenmelidir. Daha sonra ise hemen her zevke hitap eden zamansız parçaları tercih etmeye özen gösterilmelidir. DStill tarafından üretilmiş olan HERMES koltuk takımı kotu siyah renk tonuyla tüm dikkatleri üzerine çeken bir ürün olmuştur. Ayrıca modası asla geçmeyecek minyatür boyutları ve sağlam iskeleti vardır. Yani ömürlük kullanım için ideal bir üründür. Eminiz ki sizler de çok memnun kalacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.