Blog

Yaşam Tarzımıza Konfor Katacak Yatak Odası Modelleri

Günün tüm yorgunluğunu huzurla üzerinizden atabileceğiniz, kimi zaman kişisel bakımınızı yapmak kimi zaman da sevdiklerinizle iyi zaman geçirmek için konforlu bir yatak odası takımı olmazsa olmaz ihtiyaçlarınızdan olacaktır. Öyle ki yatak odaları zamanın en az üçte birinin geçtiği alanlardır.

Bu nedenle lüks ve konforlu bir tasarıma sahip olmaları gerekir. Uykusunu alamayan insanlar ne yazık ki güne de çok iyi bir başlangıç yapamazlar. Aynı zamanda kötü bür yatakta uyanmak da gününüzün kötü geçmesine neden olabilir. Bu nedenle evlerinizde hayalini kurmuş olduğunuz birbirinden şık, konforlu ve de lüks görünümlü yatak odalarına sahip olmak için çok sayıda alternatifin değerlendirilmesi gerekiyor. Modası hiçbir zaman geçmeyecek ürünleri kolaylıkla keşfetmenin birbirinden farklı yöntemleri bulunuyor. İlk olarak konfor ve kaliteli iskelet sistemi göz önünde bulundurulması gereken detay iken daha sonra da modern duruş ve şıklık faktörleri değerlendirilmelidir. DStill tarafından yaşam tarzınıza yön verecek olan birbirinden güzel yatak odası modelleri sizlerle…

ECO HERMES Yatak Odası

Eco Hermes yatak odası, çok küçük alanlarda dahi mükemmel bir görünüm yaratan, kaliteli ve dayanıklı bir ürüdnür. Ancak yine de yatak odası almadan önce detaylı bir araştırma yapılması şart! Modern ve yaşam stilinize hitap edne yatak odası dekorasyonu yapabilmeniz için öncelikle yatağın genişliği ve uzunluğu hesap edilmelidir. Daha sonra için ev planı gözden geçirilir. Yani odanın büyüklüğüne göre yatak odası seçimi yapılır. Eco Hermes yatak odası, hemen her türlü mekanda kolaylıkla kullanılan bir üründür. Boyutları minimal olmasına karşın duruşu 2022 yılının trendlerine de oldukça uygun! Unutulmamalıdır ki iyi bir tasarımın sırrı her zaman iyi plan yapmaktan geçer. Bu nedenle de DStill’in sektörde yıllarca edinmiş olduğu deneyim ile üretmiş olduğu Eco Hermes yatak odası, dinlenmek için sizlere mükemmel bir alan yaratacak.

GUCCİ Yatak Odası

Lüks ve gösterişli yatak odalaerının en birincil sırrı plandır. Bu nedenle yılların verdiği tecrübeyi daima sizlerle buluşturan firmaları seçmek her daim en doğru seçimi yapmanızı sağlar. Peki yatak odası seçerken nelere dikkat etmeniz gerekiyor? Öncelikle ergonomik nitelik taşıyan ürünleri seçmek son derece önemli olacaktır. Çünkü yatak odalarında günün çok önemli bir kısmını geçiriyoruz. Kimi zaman dinlenmek için kimi zaman ise kişisel bakım ihtiyaçlarımızı gidermek için yatak odaları kullanılır. Bu nedenle konfor ve ergonomik olmak en önemli noktadır. GUCCI yatak odası takımı lüks ve dikkat çekici duruşunun yanı sıra ergnomik olmasıyla da kullanıldığı alanlarda kusursuz bir görünüm yaratıyor. DStill tarafından üretilen birbirinden güzel GUCCI yatak odası takımları, aydınlık görünümü ve ekstra lüks duruşu ile de ev dekorasyonu yapacaklar için en iyi seçeneklerden biridir.

HERMES Yatak Odası

Yılın en  modern tasarımlarından biri de HERMES yatak odasıdır. Öyle ki yıllar sonra da trendler arasındaki yerini koruyacak olan bu takım, evlere adeta tasarım şıklığı kazandırıyor. Sade ancak bir o kadar da göze çarpan bir tasarıma sahip mobilyaları seviyorsanız HERMES sizler için en doğru seçenek olacaktır. Özellikle de kahve tonlarından gelen doğallı en iyi şekilde yansıtan bu ürün, hayallerinizdeki alanı yaratmanız konusunda sizlere en iyi fırsatı sunmaktadır. Dstill tarafından özenle hazırlanmış olan HERMES yatak odası takımı, evlerinizde uzun yıllar boyunca sağlamaya çalıştığınız doğallığı ve konforu getirecek. Aynı zamanda fiyat performans açısından da en çok verimi alabileceğiniz bu takımı, yıllar boyunca herhangi bir deformasyon olmadan kullanabilirsiniz. Dış etkilere karşı dayanıklı ve oldukça da başarılı bir üründür. Sağlam iç iskeleti, geniş yatağı ve hemen tüm eşyalarınızı içine alacak büyüklükte gardrobu ile adeta bir tasarım harikası olan bu ürünü, DStill mağazalarından bulabilirsiniz.

Eco Hermes Model Yatak Odası Takımı

PRADA Yatak Odası

Evlerinizde rustik tasarım kullanmaya ne dersiniz? Rustik tasarımlar bilindiği gibi biraz daha az ve minyatür mobilyalar ile dekorasyon yapmaktır. PRADA yatak odası hem konforu hem minimal boyutları hem de mükemmel duruşu ile yaşam alanlarını özel kılıyor. Yatak odası zamanın en önemli kısmının geçtiği bir yer olduğundan dekore ederken de her daim cesur seçimler yapmak gerekiyor. Ayrıca daha modern ve lüks duran yatak odası her zaman daha nötr ve huzurlı hissetmenizi sağlayacaktır. Prada yatak odası takımının iki farklı versiyonu bulunur. İlk tasarımtarzınızı kişiliğiniz ile eşleştirmeye yarayacak hemen her türlü dekorasyon malzemeleriyle de çok kolay kombilenebilen parçalardan oluşan mükemmel bir takımdır. Yatak, adeta Japon stilini yansıtır. Yere daha yakın ve bacaksızdır. Gardrop ise daha geniş ve büyük ayna detayına sahip bir üründür. Böylece yaşam alanlarında istenilen derinliğin yaratılmasına yardımcı olur. Prada yatak odası takımının bir diğer versiyonu ise biraz daha rustik ve doğal duruyor. Çünkü yatağın ahşaptan yapılmış bacakları bulunmakta. Gardrop tasarımı ise diğer ürünlere göre daha açık renkler kullanılarak tasarlanmıştır. Böylece en küçük yatak odalarında bile daha geniş ve ferah görünüm yaratmak mümkün hale gelmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir