Blog

Yaşam Odanızı Nasıl Seçmelisiniz?

Son zamanlarda evlerin olmazsa olmazlarından birisi de yaşam odaları haline gelmiştir. Evde en çok vakit geçen alanlar genellikle yaşam odası olmaktadır. Kişisel zevk ve tercihlerinize göre dekorasyonu yapılan yaşam odası için uygun mobilya tercih edilmelidir. Yaşam odasının en önemli unsuru koltuk takımları olmaktadır.
Evinizde geçirmiş olduğunuz sürelerin tamamının yaşam odalarında olduğu bilinir. Özellikle köşe grubu ile en sıcak zamanların geçtiği yaşam odalarında konfor ön plana çıkar. Dstil mobilya bu anlamda uzun yıllar yaptığı araştırma ve çalışmalar ile çekirdek ailelerin yaşam alanlarına yön vermektedir. Rahat ve kullanışlı bir alan kadar uzun yıllar kullanılacak modern çizgilere sahip yaşam odaları tercih edilmektedir. Özellikle hanımların huzurlu zamanlar geçirmek istediği yaşam alanları onların talepleri ile baştan yaratılmaktadır. Bu anlamda ihtiyacınız olan yaşam alanları;
Sevdiklerinizle iç içe olacak mobilyalardan oluşur.
Konfor uzun sinema gecelerinize rahatlık verir.
Uzun yıllar kullanım olanağı ile kaliteli ürünler ortaya çıkmaktadır.
Modern hali yıllar sonra dahi kendisini gösterir.
Kalabalık aileler için genellikle berjer ve çok kişilik oturma grupları ek olarak da yemek masaları alınabilir. Orta sehpa ile birlikte tv ünitesi de ihtiyaca göre satın alınabilir. Birbiriyle uyumlu mobilya grupları paket halinde çok daha uygun fiyatlara sahip olunabilmektedir. Herkesin kendi zevkine uygun olarak klasik ya da modern tarzda yaşam alanları en iyi şekilde oluşturulabilir. Modern ve tarz çizgiler taşıyan koltuk takımları kolayca temizlenebilir olması özelliği ile tercih edilmektedir. Klasik bir yaşam alanı sahibi olmak isteyen bireyler ise koltuk takımları yanı sıra orta sehpa ve tv üniteleri seçimlerinde de aynı model yapı üzerinde durabilmektedirler. En iyi yaşam odası stilleri ve tercihleri için D-Still mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Böylece evinize en uyumlu mobilyaları en uygun fiyat garantisiyle satın alarak evinizin keyfini ve tadını çıkarabilirsiniz.

Yaşam Odası Tercihi Nasıl Olmalıdır?

Yaşam alanları değiştiği zaman tercih edilen mobilya da buna göre belirlenmektedir. Geniş ve ferah evlerde mobilya seçimi çok daha kolay olabilmektedir. Bunun yanı sıra yaşam odalarının genişliği ile yapısına göre de eşya tercih edilmelidir. Küçük ve dar oda için köşe takımları tercih edilebilir. Bu sayede de yer tasarrufu sağlanmış olur. Hem tarz hem de kullanışlı yaşam odası en şık şekilde oluşturulabilir. Geniş ve ferah olan odalarda ise genellikle koltuk takımı ve yemek takımları tercih edilmektedir. Yaşam odası için tercih edilecek mobilya tercihlerinin kolay temizlenebilir olmasına çok dikkat edilmelidir. Modern ya da klasik bir yaşam odası tercih edilecek ise buna uygun olan aksesuarlar ile tamamlanmalıdır. Keyifli zaman geçirilen yaşam odası dizaynında kişisel zevkler mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Mobilya tercihlerinde ise kaliteden asla ödün verilmemelidir. Bu konuda size D-Still Mobilya en uygun fiyata en iyi ürün garantisi vermektedir.

En Şık Yaşam Odası Seçimleri

Yaşam odası olarak bilinen salon ve oturma odaları içerisinde yemek odaları ve koltuk takımı bir arada yer alabilmektedir. Bu gibi durumlarda odanızı doğru ve tarz bir şekilde tasarlamak ve odasının her alanını en iyi şekilde kullanmak sizin elinizde olan bir durum olmaktadır. Koltuk takımı ve yemek odası takımları yaşam odası olarak satışı yapılan ürünlerde belirli tasarımlara uygun olacak şekilde birbirini tamamlar nitelikte satılır. Ancak sizler farklılık yaratmak istemeniz durumu halinde yaşam odası için koltuk takımınızı ve yemek odası takımınızı farklı tasarım tercihlerinden seçebilirsiniz. D-Still mobilya olarak sizeler sunulan tüm imkanlar eşliğinde sizlerin beğenisini ve memnuniyetini kazanmak adına çalışmalar yapılmaktadır.

Yaşam Odası Tasarımları

Yaşam odası için tasarım oldukça önemlidir. İlk olarak oda içerisinde yer alan duvar rengine göre ve evin konumunun yapısına göre seçim yapılmalıdır. Hiç güneş almayan bir ev içerisinde koyu renk tercihi yapılması ve kullanılması, yaşam odasını karartacağı gibi kesinlikle güzel bir görüntü sağlamayacaktır. Bu nedenle bu tarz alanlar için daha açık renkli eşyalara başvurmak gerekmektedir. Yaşam odası takımları içinde, farklı bir odanız için tasarım yapmak istemeniz halinde bir koltuk takımında herhangi bir koltuk rengi hakkında farklı bir seçim yapmak mümkündür. Bu sayede ürünler içerisinde ve yaşam odanız içerisinde daha farklı bir hava oluşturmak mümkün olacaktır. Yaşam odası takımları içinde yer alan ürünlerin hepsi için farklı seçeneklerin tümünü bir araya getirme imkanınız da bulunmaktadır.

Kusursuz Bir Yaşam Odasında Olması Gerekenler?

Rahat bir koltuk seçimi günün yorgunluğunu atmak istediğiniz zamanlarda size oldukça yardımcı olacaktır.
Mobilyalarınıza şıklık katacak aksesuar tercihleri yapmak eşyalarınızı daha çok sevmenizi sağlayacaktır.
Mobilyalarınızın rengini sevdiğiniz renk tercihlerine göre uyuklamak daha çok seveceğiniz bir alan olması için önemlidir.
Mobilyalarınız ile uyumlu olacak diğer ince detayları da ekleyerek evinizi keyifli bir hale getirebilirsiniz.
Yaşam alanları hayatta en çok zaman geçirilen alanlardır. Tasarımların buna göre olması sizin daha pozitif bir hayat geçirmeniz için oldukça önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir