Hermes Koltuk Takımı
Blog

Estetik ve Göz Alıcı Koltuk Takımları

Oturma odalarınızın ve misafir odalarında ihtiyacınız olan koltuk takımları ile kanepeleri en önemli parçalardır. Nitekim uzun yıllar kullanmak zorunda olduğunuz bu mobilyalar aynı zamanda sürekli taşınmalar ile yıpranan eşyalar. Bu çerçevede sizlere konfor sunmasının yanında kalitesi ile Dstill Mobilya estetik ve göz alıcı koltuk takımları en iyi seçiminiz oluyor.

Kişiselleştirme Seçeneklerine Sahip Koltuk Takımları

Modern ve kaliteli mobilyaları ile tanınan Dstill, benzersiz çok yönlülüğü ve geniş kişiselleştirme seçenekleri sayesinde markalar içerisinde en popüler olanıdır. Nitekim kuruluşundan bu yana uluslararası arenada mobilya sektöründe ismini duyurmamızın en büyük nedeni budur. Önceliğiniz bir renk düzeni, sırt desteği veya rahatlık düzeyi olsun koltuk takımlarınızı sizin için mükemmel bir kanepe haline getirmek için seçebileceğiniz çok sayıda seçenek vardır. Kumaş rengini, ayakları, kol stilini ve sırt minderi tasarımını özelleştirebileceğiniz, bel yastığı, sedir veya uyku seti gibi eklentileri seçebileceğiniz geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

Dstil Mobilya koltuk takımlarının döşemeli kumaşları çizilmeye ve leke tutmayan sıkı olefin elyaf dokumadan yapılmaktadır. Kanepeler ve koltukların uzunluğunda en konforlu mesafeler ile ergonomik tasarımlar dikkate alınmaktadır. Konunun uzmanı personellerimiz montajı şaşırtıcı derecede kolay olmasına rağmen en modern haliyle kaliteli ve dayanıklı olarak kullanım ömürleri sunan oturma odalarının vazgeçilmezi koltuk takımları sizleri ve misafirlerinizi etkileyecek sıra dışı tasarım ve konfora sahip.

Hermes Koltuk Takımı

İlk eviniz veya daireniz için uygun fiyatlı bir kanepe arıyorsanız, Hermes koltuk takımı harika bir seçimdir. Bu takımda kanepe, alanınıza ve dekorunuza uyacak farklı renklerde gelir ve üç kişi için rahat oturma sağlar. Çerçeve, gerçek ve işlenmiş ahşabın birleşiminden yapılmıştır ve yastıklar, yumuşak ancak destekleyici bir his için hem torba yaylara hem de köpüğe sahiptir. Oturma grubunun ayakları ise altın rengi metal ile orta ve yan sehpaların ayakları ile bütünlük sağlamaktadır. Bu altın renk aynı zamanda dekor olarak kullanacağınız duvar aynasının çizgilerinde kullanılabilir. Orta sehpaya bütünlük veren ahşap rengin kanepenin alt kısımlarında sergileniyor olması oturma odanızda bütünlük sağlayan diğer etkenler olmaktadır. İsteğinize göre farklı renkler ile konbinleyeceğiniz koltuklar ile kanepeler odanızın aurasını değiştirecek güzellikler ve konfor sunmaktadır.

Bu kanepenin bakımı da kolaydır, bu da onu çocukları veya evcil hayvanları olanlar için mükemmel bir tercih olabilir. Sebebi ise kılıfların çıkarılabilir ve kirlendiğinde veya lekelendiğinde makinede yıkanabilir olmasıdır. Farklı rengini veya görünümünü almak isterseniz kataloglarımızdan faydalanabilirsiniz.

Fendi Koltuk Takımı

Bu şık ve modern kanepe, daha küçük oturma odaları, yurt odaları ve daireler için mükemmel boyutlar sunmaktadır. Köpük dolgulu sırt ve koltuk minderleri daha sıkı taraftadır, bu nedenle pelüş bir oturma alanı tercih ederseniz, daha yumuşak hissettirmek için kırlentler eklenmiştir. Geniş bir oturuma sahip olan ikili kanepesinde dilendiğinde üç kişi rahat bir şekilde oturabilmektedir. Aynı zamanda döner ayağa sahip berjerin gold metal ayakları ile kanepenin ayakları ve orta sehpanın ayakları aynı renk çizgilere sahiptir. Kanepenin yanları ile berjerin yanarı aynı renk ile bütünlük sağlar. Oturma alanlarının aynı renk ve dokutan kumaşla üretilmesinin yanında rahatlık için gereken kırlentler kahverengi renkleri ile oturma grubuna hayat vermektedir. Dilendiğinde tikli berjer ya da ikili alınabilir. Bunun yanında gruba uygun olarak orta sehpa ile aynı desenler sahip yan sehpalarda isteğe göre şekillenebilmektedir.

Mobilya tasarımında uzman ellere sahip tasarımcılarımızın kaleminden çıkan yeni trend oturma grupları ile koltuk takımları önemli avantajlar sağlamaktadır. Yaşam alanınızı dolduracak benzersiz konfigürasyonlara sahip popüler kanepeler ile berjerler eşliğinde sizin ve misafirlerinizin konforunu sağlar. Kumaşı özellikle ev hanımlarının önemli hususlarından biridir. Uzun yıllar leke tutmadan ve kolay temizlik sağlayan kumaşlar bu anlamda ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda zarif bir görünüm ile konfor önemlidir. Modaya uygun olarak üretilen tasarımlarının yıllar sonrada aynı modernliği sağlaması açısından seçilen kumaşlar için farkı seçenekleriniz söz konusu olmaktadır.

Evinizin mobilyalarına uyum sağlayacak olan rüya gibi bir koltuk takımı isteyebilirsiniz. Bu çerçevede Dstill Mobilya oturma grupları sizlerin rüyalarınıza cevap verecek nitelikler sunar. Çok çeşitli nötr ve canlı tonlar da dahil olmak üzere düzinelerce kumaşlar mevcuttur.

Estetik Tasarımlara Sahip 6 Koltuk Takımı

Gucci Koltuk Takımları

Şık, konforlu ve çok yönlü bir kanepe arıyorsanız, Gucci Koltuk Takımları alternatifleriniz olmaktadır. Benzersiz bir tasarımlara sahiptir ve kumaşını özelleştirme olanakları sunar. Alışverişe başlamadan önce, kanepenizin konulmasını istediğiniz alanı ölçmek önemlidir. Gucci koltuk takımına seçtikten sonra odaya sığmayacağını keşfetmekten daha sinir bozucu bir şey yoktur. Bu nedenle, kanepeyi yerleştirmek istediğiniz alanı ölçtüğünüzden ve rahatça sığabilecek bir dizi boyut belirlediğinizden emin olmanız gerekir. Ölçüm için ayrıca, odaya giden kapıları ve merdivenleri ölçtüğünüzden emin olmanız önemlidir.  Kanepenin her parçasını odaya sığdırmak için boşluk olduğundan emin olmak gerekecektir.

Altın metal ayakları ve altın çizgilere sahip Dstill Mobilya Gucci Koltuk Takımı mermer görünümlü orta sehpası ile uzun yıllar en modern haliyle sizin konforunuzu sağlamaktadır. Farklı ürün çeşitleri ile rahatlığa sahip olan kataloglarımızın en canlı halini teşhir salonlarımızda görebiliyorsunuz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.