Krem Yatak Odası Takımı
Blog

Dayanıklı ve Şık Yatak Odaları

Güne daha zinde bir başlangıcın anahtarı olan yatak odaları zamanınızın en az üçte birini geçirdiğiniz yerlerdir. Lüks ve rahat yatak odası tasarımları uzun ve zorlu bir günün ardından dinlenmek ile gevşemek için önemli alanlarımızdır. Size özel olan lüks yatak odalarını yaratmak güç gibi görünüyor olabilir. Ancak en çağdaş haliyle yeni tarz bir yatak odasının anahtarı Dstill dayanıklı ve şık yatak odaları ile mümkün.

Uykunuzu alamadığınız ve güne iyi bir başlangıç yapamadığınız bir yatakta uyanmak herkesin gününüz kötü geçmesine neden olmaktadır. Bu anlamda rahat ve kesintisiz uyku için zaman kaybetmemek gerekir. Evinizde lüks bir mutfağa, şömineye, lüks mobilya ve diğer olanaklara sahipken kötü bir yatak odasında uyumak sizi anlamlı kılmaz. Bu sebeple evinizde hayalini kurduğunuz rahat lüks yatak odalarına dönüştürecek şaşırtıcı derecede zarif ve sade görünümle Dstill Mobilya ile en modern haliyle evlerinize geliyor.

Modern Yatak Odalarının Adresi Dstill Mobilya

Tecrübeli bir iç mimarın bile karşılaşabileceği bir problem, küçük bir alanda çok fazla şey yapmaya çalışmaktır. Bu nedenle, bir komodin veya özel yatak başlığı satın almaya başlamadan önce, girebileceğiniz yatağın genişliği ve uzunluğuna bakmak çok önemlidir. Üstelik kulağa geldiği kadar çılgın olmayan hususlardan birisi yatağın boyutlarıdır.  Eviniz için kat planlarına bakmak isteyebilirsiniz. Ancak bu kadar mekansal olarak eğimli değilseniz ve zemininize nasıl yansıyacağını gerçekten hayal edemiyorsanız, daha kolay ölçüm metre kullanabilirsiniz. Tasarımınızda önemli olan hususlardan biri mobilya parçalarınızın işgal edeceği alanlardır.

Lüks yatak odalarının tasarımı tamamen planla başlamaktadır. Bu sebeple yılların verdiği tecrübeleri ile sizlere ergonomik kullanım sağlayacağı yatak odalarında ilave yataklar, antika mobilyalar ve hatta aydınlatma önemli etkenler olmaktadır. Mükemmel olması gerekmese de, yatak odalarında görsel bir kılavuz olarak bu yeriniz için planlamanıza yardımcı olabilecek etkenlerde tecrübeler önemlidir.

Prada Yatak Odası Takımı

Dstill olarak lüks yatak odaları için her zaman bir temamız bulunur. Nitekim bu temalar her yıl en modern haliyle sunulmaktadır. Aynı zamanda temalarımızdaki tasarımlar yıllar sonrada aynı modernliğini koruyacak önemli tasarımları ile evlerinize gelmektedir. Tamamen sizin seçtiğiniz genel estetiği uyumlu olarak hayatınıza yön verecek yatak odaları aynı zamanda dizaynı ve tasarımı ile evinizdeki diğer mobilyalar ile aynı dili konuşması gerekir. Evinizdeki Yemek alanınız nasıl görünüyor? Oturma odanız nasıl? Lüks süitlerin görünmesini istesek de, evinizin geri kalanı rustik bir his veriyorsa, yatak odasına girdiğinizde kötü tasarımlar biraz sarsıcı olabilir. Size özel alanların tasarımı ve kullanımı için cesur seçimler yapmaktan çekinmemek gerekir. Ancak çoğunlukla modern lüks yatak odalarınızın nötr ve huzurlu hissetmesini istersiniz. Bunun için taleplerinizi yerine getirecek geniş ürün yelpazesine sahip Dstill yatak odaları teşhir salonlarında incelenmelidir.

Yatak odası tasarımında tarzınızı kişiliğinizle eşleştirmeye çalışmak gerekir. Süslü yastıklar ve güzel, zengin bir nevresim ile klasik bir Prada görünümünden hoşlanıyor olabilirsiniz. Klasik bir karyola ile modern bir başlığın yanında klasik ayaklar sizleri cezp edebilir. Aynı zamanda modern bir gardırop sizlerin elbiseleri için geniş saklama alanları sunan bir mobilya. Ürünün karyolasının ayakları ile yan sehpalarının aynı ayak ile eşleşmesi, yan sehpaların gardırop ile bütünleşmesi, rahat ve konforlu bir yatak ile en estetik halini sunuyor. Prada Yatak Odası takımı Dstill ile evlerinizi süslüyor. Yatak odanızda masa lambaları, yastıklar harika bir komodin ile modern ve klasik tarzlar kazandırmaktadır. Seçeceğiniz yatak odası diğer mobilyaları ile odanıza sığacak ve sizlere yaşam alanları bırakacak büyüklükte olmalıdır. Bu sebeple mobilya alımı öncesi odanızın ebatlarını ölçmek önemli aşamalardan biridir. Kişisel zevkinize ve önceden kurduğunuz dokuya uyan parçaları bulmak önemlidir. Bu aşamada en önemli husus yatağınızdır. Çünkü yatak odasında uyuyacağınız yatak diğer mobilyalara benzemez ve kesintisiz rahat bir uyku için en doğal ve güzel olanı seçilmesi gerekir.

Eco Hermes Yatak Odası

Yatak Odalarında Duvar Renkleri

Yatak odalarında mobilyalar kadar duvarların boyası ve duvar kâğıtları da önem arz etmektedir. Düz bir renk ile duvar yatak odasında olmaması gereken hususlardır. Ancak birçok kişi bu durumu atlar. Düz beyaz bir duvar her zaman kişilere tuhaf bir hastane havası verebilir. Bunun için tavanınızı rahatlatıcı düz bir renge boyamak önemlidir. Her zaman koyu bir renk yapılması tavsiye edilmese de, düz renk seçimleri doğru bağlamda gerçekten güzel görünebilir. Zengin mavileri ve yeşilleri düşünün, bunlar çoğu antika ve dekore edilmiş zevkle uyum sağlayabilecek harika seçimlerdir.

Öte yandan, biraz daha dokuya sahip olmak istiyorsanız, tavanınızı duvarkağıdı yapmayı deneyebilirsiniz. Bu özellikle duvarlarda görsel olarak ilginç bir şey yapmak için yeterli alanın olmadığı küçük yatak odalarında etkilidir. Nitekim bu dünya çapında onlarca otel tarafından kullanılan bir numaradır. Süslü bir tavan otel için yeterince iyiyse, sizin yatak odanız için de yeterince iyi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.