Asos Koltuk Takımı
Blog

Tarzın ve Konforun Birleşimi Koltuk Takımları

Sizin tarzınızı yansıtan ve zarafet katan estetik koltuk takımları yeni model trendler ile birlikte tarzın ve konforun birleşimini sunuyor. Evinizin mutlu yaşam köşelerini oluşturan alanlarda dekor edeceğiniz salonlarınızın atmosferi sizin dokunuşlarınızla güzellik buluyor. Özellikle size ve misafirlerinize yaşam alanlarının sunum kültürü önemli yer tutacak.

Yeni Trend Oturma Grupları Şıklık Yarışında

Kişinin kendi isteğine göre salonlarda ayrı bir tarz yansıtılır. Bu tarzlara en iyi haliyle yanıt vermeye çalışırken siz müşterilerimizin taleplerini de dikkate alıyoruz. Tamamen sade ve rahat bir kullanım isteyen kişiler için yumuşak renklere sahip ve kolay temizlenir leke tutmayan kumaşlardan yapılmış koltuk takımlarını sizler için üretiyoruz. Yeni moda oturma grubu trendlerini şıklık, estetiklik ve konforla harmanladık ve sizlerin kullanımına sunduk.

Oturma grubunuzdan, perdenize ve masanıza kadar tüm dekoratif ürünlerimizi sizler için değerlendiriyor ve avizelerden masanıza kadar ahenk içinde dans eden bir tarz yaratıyoruz. Tamamen birbiriyle uyumlu renkler estetik haliyle ferah bir yaşam alanı mutluluğunu sizlere değerlerimizden katarak veriyoruz. Yeni oturma grubunuz ve dekoru size, ailenize, misafirlerinize enerji katacaktır.

Altın Çizgilerle Kıvrımlar Estetiklik Veriyor

Salonların en önemli unsurları koltuk takımlarıdır. Şık olmaları ve gösterişleri salonunuzu tamamlar. Onlar olmadan her şey eksik görünür. Sizin tercihiniz altın varanklarla çizgilere sahip bir koltuk takımı olabilir. Dikkat çekici salonlardan istiyorsanız bu tür takımlar sizin isteğinize uygun olacaktır. Estetik ve yumuşak bir oturma grubu arayanlardansanız size ince çizgileri ve kıvrımları olan oturma gruplarımızın en gözdelerini de tavsiye etmek doğru olur.

Yılların vermiş olduğu deneyimler sizlere daha kaliteli ürünler sunmamızın yolunu açıyor. Oturma gruplarının kumaşından iç döşemelerine kadar uzun vadeli kullanım imkanı sağlayacak kalitelerde üretiliyor. Üretim ile karşılaşılacak sorunlarda her zaman ürünümüzün yanında olmamız yıllardır referans olan müşterilerimizin eseri. Köşe takımlarıdan, oturma gruplarına, luxary mobilyalarınıza kadar geniş bir yelpazeye sahip koltuk takımları tarzın ve konforun birleşimi olarak sunuluyor.

Koltuk takımlarının işlevselliği ileriki dönemde sizin salonunuzu daha iyi kullanma olanakları veriyor. Açılıp yatak olanlar sizin misafirlerinizin konforu için önem arz ederken bazalı olanlar sizlere ayrı  bir depolama imkanları sunuyor. Grubun ikili ve üçlü oturma kanepelerinin genişliği ve rahatlığı da kalabalık misafirlerinizi ağırlamak için in ideal ölçülerle salonunuzu ferahlatıyor.

Salonunuzun Senaristi Perdeler Önem Kazanıyor

Tercihe göre klasik yöntemlerde yapılan koltuk takımları da tercih edilenlerden oluyor. Geçmişten günümüze en modern oturma gruplarımız yıllar sonra bile en modern haliyle sizi ve misafirlerinize rahat oturum olanakları sağlamaya devam ediyor. Kalitesi ile yıllara meydan okuyan malzemeleri uzun vadeli kullanım imkanları ile dstill sizlerin mobilya alımında ilk tercihlerinizden olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Oturma Gruplarının uyumuna büyük desteği olan perdeler salonların da baş tacı. Odanın ilk göze çarpanı oturma grubu olsa da ondan sonra her pencereye kollarını açın perdeler herkesin ilk dikkatini çeken yerlerdir. Odanıza, duvarlarınıza, oturma gruplarınıza ve odadaki diğer eşyalara en güzel uyumu verecek olan perdelerin kesimi ve dikişleri ile desenleri de en önemli hususlar arasında oluyor.

Perdelerdeki renk seçimi sizin ve salonunuzdaki eşyaların bütünlüğünü sağlar ve muhtemel karışıklığın da önüne geçer. Eşyalarınızın hareketli ve renkli olduğunu düşünüyorsanız perdelerinizi de geri planda tutmak gerekir. Bu anlamda soft renkler sizlerin ihtiyacı olanlarıdır. Dileyenler daha klasik bir yöntemde altın işlemeli taşlı perde tokaları ile geleneksel ürünlerden de faydalanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.